Solární svítidlo GLOBO 33686-8, 98xLED 0,1W 3V, řetěz, efekt ohně
Solární svítidlo, řetěz, plast černý, bílý, efekt ohně, délka napájecího kabelu 2m, vzdálenost mezi LED 30cm, IP44, vypínač, včetně baterie 1xAA 600mAh Ni-Mh 1,2V, DxŠxV: 4100x70x70 včetně 98xLED 0,1W 3V, 1700K
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 9007371405756 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Výška (mm): | 70 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 1700 K |
| Délka (mm): | 4100 mm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
