Solo® rámeček čtyřnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 2CKA001754A4107 chromová ABB
Solo® a Solo® carat je luxusní řada přístrojů firmy ABB, jejíž dokonalá harmonie a styl uchvacuje. Překvapí Vás každým detailem a velmi decentními barvami.
Skutečným luxusem jsou však masívní rámečky Solo® carat ze skutečného bronzu, oceli nebo skla.
Technické parametry rámečku čtyřnásobného 1754-0-4107 :
Barva: chromová
Typ: Rámeček pro elektroinstalační přístroje, čtyřnásobný
Pro vodorovnou i svislou montáž.
Typové číslo: 1724-80
Design: Solo®
Designová řada Solo®, Solo® carat jako většina moderních designů je stavebnicí přístrojů, krytů a rámečků = rádi Vám pomůžeme s výběrem přesných dílů pro Váš výběr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | chromová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.113 kg |
| EAN: | 4011395994887 |
| Barva: | chrom |
| Šířka (mm): | 87 mm |
| Hloubka (mm): | 11 mm |
| Výška (mm): | 299 mm |
| Materiál: | Plast |
| Směr montáže: | Horizontální a vertikální |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Pevnost v rázu: | IK03 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Designová řada: | solo |
| Druh upevnění: | Svěrné upevnění |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž pod omítku: | Ano |
| Montážní šířka (mm): | 63 mm |
| Montážní výška (mm): | 63 mm |
| Počet jednotek: | 4 |
| Počet jednotek horizontálních: | 4 |
| Počet jednotek vertikálních: | 4 |
| Povrchová ochrana: | Ostatní |
| S montážní mřížkou: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro podlahovou krabici: | Ne |
| Vhodné pro přístrojový kanál: | Ano |
| Vhodné pro vestavbu: | Ne |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Průměr díry (mm): | 71 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
