SRAL násuvná svorka, IP20,pro signálky a prosvětlené ovladače
Násuvná svorka, IP20
-pro vodiče s průřezem do 1 x 1,5 mm2, 2 x 0,75 mm2
-pro signálky a prosvětlené ovladače
-pro vodiče s průřezem do 1 x 1,5 mm2, 2 x 0,75 mm2
-pro signálky a prosvětlené ovladače
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 4015080280996 |
| Šířka (mm): | 18,5 mm |
| Hloubka (mm): | 5,6 mm |
| Výška (mm): | 22 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
