Stupňovitá vývodka třída krytí IP 54, s uzavřenou těsnicí membránou, může být odříznuta
v několika stupních, termoplastický elastomer, šedý, nejsou zapotřebí kontramatice
SNI M20
rozsah těsnění 5-16,0mm
v několika stupních, termoplastický elastomer, šedý, nejsou zapotřebí kontramatice
SNI M20
rozsah těsnění 5-16,0mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPELSBERG |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902859986 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP55 |
| Barva RAL: | 7035 |
| Jmenovitý průměr: | 20 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Pro tloušťku stěny: | 1,5 - 4,5 mm |
| Rozsah těsnění: | 5 - 16 mm |
| Technický popis zboží: | - |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
