Stykač 9A/230V DILEM-10 napětí cívky 230V, 4 spínací kontakty Eaton
Stykače DILEEM slouží ke spínání motorové zátěže do příkonu 4kW/400V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační přístroje dle výrobců |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 4015080517863 |
| Jmenovité napětí (V): | 230V |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Použití: | spínání motorů |
| Spínaná zátěž (W): | 4000 W |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
