Stykač 9A/24V DILM9-10 napětí cívky 24V stejnosměrné, 4 spínací kontakty, Eaton
Stykače DIL
Nové stykače a nadproudová relé mohou plnit více funkcí než jsou spínací a ochranné funkce. Trvalá funkce přístrojů vyžaduje vysokou provozní spolehlivost použitých součástek. Stykače DILM mají dlouhou životnost při standardním provozu AC-3, ale i v obtížnějším zatížení AC-4.
Charakteristiky přístrojů poskytují vlastnosti, které souvisí s bezpečností strojů; funkce jako je vzájemné blokování kontaktů, nucené rozpojení kontaktů a ochrana proti přímému dotyku jsou standardními vlastnostmi.
Nové stykače a nadproudová relé mohou plnit více funkcí než jsou spínací a ochranné funkce. Trvalá funkce přístrojů vyžaduje vysokou provozní spolehlivost použitých součástek. Stykače DILM mají dlouhou životnost při standardním provozu AC-3, ale i v obtížnějším zatížení AC-4.
Charakteristiky přístrojů poskytují vlastnosti, které souvisí s bezpečností strojů; funkce jako je vzájemné blokování kontaktů, nucené rozpojení kontaktů a ochrana proti přímému dotyku jsou standardními vlastnostmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EATON (Moeller) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.296 kg |
| EAN: | 4015082767051 |
| Jmenovité napětí (V): | 24V |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Spínaná zátěž (W): | 4000 W |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
