Suno dvojzásuvka 2p+T s dětskou ochranou, barva hliník, automatické svorky, Legrand 721382
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Legrand Suno zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.084 kg |
| EAN: | 3414972046152 |
| Barva: | hliník |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 2 |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK04 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 43,3 mm |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kmitočet: | 50 - 60 Hz |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Metalická barva: | Ne |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Natočená centrální vložka: | Ano |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Ochranný kontakt: | Kulatý |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové): | 4 |
| Počet fází: | 1 |
| Počet modulů: | 2 |
| Počet portů USB-C: | 0 |
| Počet USB-A portů: | 0 |
| Pootočená zdířka: | ano |
| Potisk/značení: | Žádné |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Pro těžké podmínky podle VDE: | Ne |
| Provedení: | Ochranný kontaktní kolík |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S clonkami: | ano |
| S funkcí prosmyčkování: | Ano |
| S funkčním osvětlením: | Ne |
| S orientačním osvětlením: | Ne |
| S přístrojovou pojistkou: | Ne |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| S vypínačem: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ano |
| Šířka přístroje: | 86 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Vyhazovací mechanismus: | Ne |
| Výška přístroje: | 104 mm |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
