Suno nabíječka USB dvojitá typ A+C, černá, Legrand 721430
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Legrand Suno zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.097 kg |
| EAN: | 3414972040167 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 2 |
| Typ povrchu: | termoplast |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK04 |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Hloubka přístroje: | 41,5 mm |
| Kmitočet: | 50 - 60 Hz |
| Max. výstupní proud (mA): | 3000 mA |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet portů USB-C: | 1 |
| Počet USB-A portů: | 1 |
| Provedení: | Ostatní |
| S vestavěným USB napájením: | Ano |
| Šířka přístroje: | 72,5 mm |
| Výška přístroje: | 72,7 mm |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
