Suno rámeček čtyřnásobný, vodorovný i svislý, černá, Legrand 721524
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Legrand Suno rámečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3414972043939 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 296,8 mm |
| Hloubka (mm): | 83 mm |
| Výška (mm): | 9,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 4 |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK04 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Montáž pod omítku: | Ano |
| Počet jednotek: | 4 |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| S montážní mřížkou: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro podlahovou krabici: | Ne |
| Vhodné pro přístrojový kanál: | Ne |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
