Suno tlačítko s přepínacím kontaktem, bílá, Legrand 721109
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Legrand Suno vypínače, spínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.061 kg |
| EAN: | 3414972044561 |
| Barva: | Bílá |
| Řazení: | tlačítko |
| Hloubka (mm): | 28 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK04 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh ovládání: | Tlačítko |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 42 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 6 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kontakt zpětného hlášení: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 32 mm |
| Množství v balení: | 10 |
| Montáž: | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Počet klapek: | 1 |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet ovládacích kolébek: | 1 |
| ? Počet pólů: | 1 |
| Počet spínacích kontaktů: | 1 |
| Potisk/značení: | Bez |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Samostatné tlačítko |
| S osvětlením: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Se světelným zdrojem: | Ne |
| Šířka přístroje: | 72,9 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výška přístroje: | 72,9 mm |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
