Suno tlačítkový spínač ovládání žaluzií 6A, bílá, Legrand 721138
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Legrand Suno vypínače, spínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 3414972044776 |
| Barva: | Bílá |
| Řazení: | ovladač žaluzií |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh ovládání: | Kolébka |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 41,6 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 6 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 32 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Montážní hloubka (mm): | 27,2 |
| Počet klapek: | 1 |
| Počet modulů: | 1 |
| ? Počet pólů: | 1 |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Tlačítko 1pólové |
| Šířka přístroje: | 72,9 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výška přístroje: | 72,9 mm |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
