Svícen ADA dřevěný odstín přírodní 7x žárovka výška 30cm šířka 38cm StarTrading 286-10-1
Dekorativní svícen dřevěný v přírodním odstínu se 7 žárovičkami.
Vánoční svícen StarTrading 286-10-1 v barvě přírodní se 7 žárovičkami.
Tento svícen dokresluje příjemnou adventní atmosféru.
Parametry:
barva: přírodní
materiál: dřevo
barva kabelu: bílá
délka kabelu: 180cm s vypínačem
výška: 37,5 cm
šířka: 30 cm
hloubka: 4 cm
použití: uvnitř
počet žároviček: 7
krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482039330 |
| Barva: | přírodní |
| Šířka (mm): | 375 mm |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
