Svícen ADA dřevěný odstín slonová kost 7x žárovka výška 30cm šířka 37cm StarTrading 286-17
Dekorační vánoční svícen dřevěný v odstínu slonová kost.
Dekorační vánoční svícen dřevěný v odstínu slonová kost StarTrading 286-17-1. Tento svícen navoní krásnou adventní atmosféru v každé místnosti, ve které bude umístěn.
Parametry:
barva: slonová kost
materiál: dřevo
počet žárovek: 7x 34V 3W
kabel: dlouhý 150cm s vypínačem
patice: E10
výška: 30 cm
šířka: 37,5 cm
hloubka: 4 cm
použití: uvnitř
krytí: IP 20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482039118 |
| Barva: | Slonová kost |
| Šířka (mm): | 375 mm |
| Hloubka (mm): | 50 mm |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
