Svícen BEA dřevěný odstín béžový 7x žárovka výška 22cm šířka 39cm StarTrading 283-17
Béžový dekorativní svícen pro vnitřní použití.
Svícen BEA dřevěný odstín béžový 7x žárovka výška 22cm šířka 39cm StarTrading 283-17
Béžový dekorativní svícen pro vnitřní použití. Teple bílé světlo vytvoří vánoční atmosféru v každé domácnosti.
Parametry:
Barva: béžová
Barva napájecího kabelu: bílá
Délka napájecího kabelu: 180cm
Barva světelného zdroje: teplá bílá
Šířka/délka: 39cm
Výška: 22cm
Hloubka: 5cm
Počet svítidel: 7
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482032577 |
| Barva: | Béžová |
| Šířka (mm): | 390 mm |
| Hloubka (mm): | 50 mm |
| Výška (mm): | 220 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
