Svícen FAUNA, dřevěný, baterie 2xAA, 4x žárovka, v:14cm, š:28cm,StarTrading 270-67
Laserem vyřezávaná zasněžená vesnička se zvířátky.
Svícen FAUNA, dřevěný, baterie 2xAA, 4x žárovka, v:14cm, š:28cm,StarTrading 270-67
Dekorační dřevěný vánoční svícen v bílém provedení. Motiv zasněžené vesničky a zvířátek.
Na 2x AA baterie (nejsou součástí balení).
Parametry:
Barva - bílá
Barva světelného zdroj - teplá bílá
Délka - 28 cm
Výška - 14 cm
Hloubka - 11 cm
Použití - vnitřní prostory
Počet svítidel - 4
Časovač - 6 h zapnutí ,18 h vypnutí, opakování
Spínač - integrovaný
Baterie nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482050410 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Hloubka (mm): | 110 mm |
| Výška (mm): | 140 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Napětí (V): | 3 V |
| Použití: | vnitřní |
| Příkon (W): | 4x0,03 W |
| Stmívání: | ne |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
