Svícen STAFFANS FALAR dřevěný odstín hnědý, 7x žárovka, v:29cm, š:45cm,StarTrading 656-85
Krásný dekorativní svícen s 5 světelnými zdroji.
Svícen STAFFANS FALAR dřevěný odstín hnědý, 7x žárovka, v:29cm, š:45cm,StarTrading 656-85
Dřevěný a jedinečně propracovaný svícen. V každé místnosti vytváří útulnou vánoční atmosféru.
Parametry:
Barva - bílá
Barva napájecího kabelu - bílá
Barva světelného zdroje - čirá
Délka - 45 cm
Výška - 29 cm
Hloubka - 10,7 cm
Použití - vnitřní prostory
Počet svítidel - 5
Délka napájecího kabelu - 180 cm
Vzdálenost zástrčky od vypínače - 150 cm
Vzdálenost přepínače od zařízení - 30 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| EAN: | 7391482013125 |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Šířka (mm): | 450 mm |
| Hloubka (mm): | 107 mm |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Použití: | vnitřní |
| Příkon (W): | 5x3W |
| Stmívání: | ne |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
