Svícen TRAPP dřevěný odstín bílý, 7x žárovka, výška 34cm, šířka 57cm, StarTrading 230-38
Krásný dřevěný svícen v bílé barvě se 7 žárovičkami.
Svícen TRAPP dřevěný odstín bílý, 7x žárovka, výška 34cm, šířka 57cm, StarTrading 230-38
Dekorační dřevěný vánočení svícen v bílé barvě. V každé místnosti kde je umístěn vytváří útulnou atmosféru.
Parametry:
Barva - bílá
Barva napájecího kabelu - bílá
Délka - 57 cm
Výška - 34 cm
Hloubka - 6 cm
Oblast použití - vnitřní prostory
Počet svítidel - 7
Délka napájecího kabelu - 180 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482035691 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 570 mm |
| Hloubka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 340 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Použití: | vnitřní |
| Příkon (W): | 7x3W |
| Stmívání: | ne |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
