Z technických důvodů není dnes dostupná zákaznická linka na čísle 605203605, stále jsem Vám k dispozici na emailu shop@bbelektro.cz, omlouváme se za komplikace.
- Domů >
- VÁNOCE >
- Vánoční dekorace >
- Vánoční svícny >
- Svícen TRAPP dřevěný odstín červený, 7x žárovka,...
Svícen TRAPP dřevěný odstín červený, 7x žárovka, výška 34cm, šířka 57cm,StarTrading 230-35
Výrobce StarTrading
Kód produktu BB054883
Ean produktu 7391482035714
Kód výrobce 230-35
Záruční doba 2 roky záruka
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 3 ks
| Kód produktu | BB054883 |
| Ean produktu | 7391482035714 |
| Kód výrobce | 230-35 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Stmívání: | ne |
| Šířka (mm): | 570 mm |
| Hloubka (mm): | 60 mm |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Použití: | vnitřní |
| Materiál: | dřevo |
| Výška (mm): | 340 mm |
| Barva: | červená |
| Příkon (W): | 7x3W W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Svícen TRAPP dřevěný odstín červený, 7x žárovka, výška 34cm, šířka 57cm,StarTrading 230-35
Vánoční dřevěný svícen v červené barvě. V každé místnosti kde je umístěn vytváří útulnou atmosféru.
Parametry:
Barva - červená
Barva napájecího kabelu - bílá
Barva světelného zdroje - čirá
Délka - 57 cm
Výška - 34 cm
Hloubka - 6 cm
Použití - vnitřní prostory
Počet svítidel - 7
Délka napájecího kabelu - 180 cm
Vzdálenost zástrčky od vypínače - 150 cm
Vzdálenost přepínače od zařízení - 30 cm
Podobné produkty
0294631
Svícen BEA dřevěný odstín červený 7x žárovka výška 22cm šířka 39cm StarTrading 283-15
Skladem 3 ks
575 Kč
475,21 Kč bez DPH
BB022892
Svícen JARVE dřevěný odstín červený 7x žárovka výška 36cm šířka 41cm StarTrading...
Skladem 2 ks
675 Kč
557,85 Kč bez DPH
0294630
Svícen BEA dřevěný odstín přírodní 7x žárovka výška 22cm šířka 39cm StarTrading...
Skladem 1 ks
575 Kč
475,21 Kč bez DPH
BB110945
Adventní skříňka 4xLED bílá šířka 38cm, výška 23cm na baterie 2xAA StarTrading 270-66
Skladem 2 ks
1 056,63 Kč
873,25 Kč bez DPH
