Svítidlo dekorativní LED 24W SAMER Black neutrální bílá, 1920lm, Greenlux GXLS363
Stropní a nástěnné interiérové LED SMD svítidlo s černým ozdobným kroužkem.
Těleso svítidla tvoří bíle lakovaný ocelový plech.
Difuzor je tvořen z mléčného plastu, který rovnoměrně rozprostírá světelný tok v širokém úhlu 110° a tím vytváří i příjemné neoslňující světlo.
Jednoduchý a přitom moderní atraktivní design.
V porovnání s klasickou žárovkou až 85%snížení spotřeby elektrické energie.
Průměrná životnost svítidla 25 000 hodin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přisazená LED svítidla s LED zdrojem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8592660139616 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka (mm): | 63 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Průměr (mm): | 383 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 1920 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
