- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- Svítidla GLOBO >
- Svítidlo GLOBO 12369-15 ECHO, LED 15W, 1350lm,...
Svítidlo GLOBO 12369-15 ECHO, LED 15W, 1350lm, 4000K, černý kov, stropní
Výrobce GLOBO
Kód produktu BB043169
Ean produktu 9007371401154
Kód výrobce 12369-15
Záruční doba 2 roky záruka
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 1 ks
| Kód produktu | BB043169 |
| Ean produktu | 9007371401154 |
| Kód výrobce | 12369-15 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Materiál: | kov |
| Šířka (mm): | 145 mm |
| Svítivost (lumen): | 1350 lumen |
| EPREL: | lightsources/1037232 EPREL_fiches EPREL_label |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Výška (mm): | 26 mm |
| Energetická třída: | E |
| Barva: | černá |
| Délka (mm): | 145 mm |
| Příkon (W): | 15 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Stropní svítidlo GLOBO ECHO 12369-15, kov černý, akryl opál satin, DxŠxV: 145x145x26, včetně 1xLED 15W 230V, 1350lm, 4000K
Parametry:
Výkon: 15W LED
Svítivost: 1350lm
Barva světla: 4000K
Materiál svítidla: kov
Materiál stínidla: akryl
Barva materiálu svítidla: černá
Barva materiálu stínidla: opál
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP20
Energetická třída: A
Šířka (cm): 14,50
Výška (cm): 2,60
Délka (cm): 14,50
Podobné produkty
0294130
Svítidlo GLOBO 54352-2 GYLFI, 2xE14 max 40W, nástěnné svítidlo, dřevo, matný nikl
Skladem 1 ks
749,99 Kč
619,83 Kč bez DPH
0292699
Svítidlo GLOBO 40402-3 CALIMERO 1, 3xE27 ILLU, max 60W, stropní, chrom, bílý kov,...
Skladem 1 ks
910 Kč
752,07 Kč bez DPH
BB043525
Svítidlo GLOBO 54802S-3 XARA I, 3xE14 max.40W, černý kov, stropní
Skladem 2 ks
910 Kč
752,07 Kč bez DPH
BB048033
Svítidlo GLOBO 41563-18B SAPANA, LED 1x18W 1500lm 3000K, černý plast, 3 úrovně...
Skladem 1 ks
1 000 Kč
826,45 Kč bez DPH
