- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- Svítidla GLOBO >
- Katalog Novelties Spring 2021 >
- Svítidlo GLOBO 12379-24W LASSE, LED 1x24W 1900lm...
Svítidlo GLOBO 12379-24W LASSE, LED 1x24W 1900lm 3000-6000K, bílý plast, stropní
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 4 ks
Větší množství k dodání do 05.05.2026
| Kód produktu | BB047925 |
| Ean produktu | 9007371402175 |
| Kód výrobce | 12379-24W |
| Váha | 0,6 Kg |
| Svítivost (lumen): | 1900 lumen |
| Materiál: | Plast |
| Výška (mm): | 18 mm |
| EPREL: | lightsources/818542 EPREL_fiches EPREL_label |
| Průměr (mm): | 298 mm |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 24 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Stropní svítidlo, plast bílý, plast opál bílý, změna barvy světla vypínačem v zadní části světla, fixace barev, ? 300, V: 18, včetně 1xLED 24W 230V, 1900lm, změna barvy světla 3000-4000-6500K
Podobné produkty
BB048033
Svítidlo GLOBO 41563-18B SAPANA, LED 1x18W 1500lm 3000K, černý plast, 3 úrovně...
Skladem 1 ks
1 000 Kč
826,45 Kč bez DPH
BB047926
Svítidlo GLOBO 12379-6B LASSE, LED 1x6W 420lm 3000-6500K, černý plast, stropní
Skladem 1 ks
300 Kč
247,93 Kč bez DPH
BB047923
Svítidlo GLOBO 12379-18W LASSE, LED 1x18W 1500lm 3000-6000K, bílý plast, stropní
Skladem 1 ks
470 Kč
388,43 Kč bez DPH
BB047924
Svítidlo GLOBO 12379-24B LASSE, LED 1x24W 1900lm 3000-6000K, černý plast, stropní
Na cestě do skladu do 7 dnů
650 Kč
537,19 Kč bez DPH
