Svítidlo GLOBO 24858S ARCHIBALD, 1xE14 max 40W, stojanová lampa, výškově nastavitelná
Stojanová lampa GLOBO 24858S Archibald je moderní a klasická v jednom. Kov v niklové a antracitové barvě, výškově nastavitelná (max.156 cm) a 3 m kabel s vypínačem pro zapnutí / vypnutí, to jsou vlastnosti této krásné lampy. Vybavená je objímkou E14, nabízí Vám možnost výběru správného zdroje světla (maximálně 40 W). Kvůli úspoře energie a životnosti doporučujeme LED zdroje. Ve stejné sérii modelů je tato lampa dostupná iv jiných barvách.
Parametry:
Materiál svítidla: kov
Barva materiálu svítidla: antracit
Materiál stínidla: plast
Použitá patice: 1xE14 max. 40W
Krytí: IP20
Energetická třída: A++ - E (dle použitého zdroje)
Žárovky součástí balení: NE
Šířka: 42 cm
Výška: 156 cm (nastavitelné)
Délka: 25 cm
Kabel: 3 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.74 kg |
| EAN: | 9007371340842 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 420 mm |
| Výška (mm): | 1560 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Délka (mm): | 250 mm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
