Svítidlo GLOBO 41003-20 TARUG, 20W LED, 1400lm, 3000K, stropní
Jednoduché, klasické stropní svítidlo GLOBO TARUG 41003-20 je z bílého kovu a opálově bílého akrylu. Díky svému neutrálnímu vzhledu je toto stropní světlo (průměr 29 cm) velmi všestranné. Poskytuje 1400 lumenů s teplotou světla 3000 Kelvinů.
Parametry:
Výkon: 20W LED
Svítivost: 1400 lm
Barva světla: 3000 K
Materiál svítidla: kov
Materiál stínidla: akryl
Barva materiálu svítidla: bílá
Barva materiálu stínidla: opál
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP20
Energetická třída: A
Výška (cm): 6,10
Průměr (cm): 29,00
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní LED klasická svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 9007371369218 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 61 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | F |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 290 mm |
| Příkon (W): | 20 W |
| Svítivost (lumen): | 1400 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
