Svítidlo GLOBO 41502-18 TIFFO, 1xLED 18W 1440lm 4000K, nástěnné svítidlo, IP44, chrom
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED svítidla s vyšším krytím - koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 9007371394890 |
| Barva: | chrom |
| Šířka (mm): | 920 mm |
| Hloubka (mm): | 75 mm |
| Výška (mm): | 50 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 18W |
| Svítivost (lumen): | 1170 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
