Svítidlo GLOBO 57382-3L OLIWA, GU10 3x3W LED, kov imitace rzi, otočné, stropní
Stropní svítidlo, kov imitace rzi, otočné, Ø29cm, V:15cm,, včetně žárovek 3xGU10 LED 3W 230V, 250lm, 3000K.
Stropní svítidlo GLOBO OLIWA 57382-3L v barevném provedení imitace rzi má jednoduchý, ale přesvědčivý design. Na rameni ve tvaru "e" s průměrem 29cm jsou namontovány tři hlavy a LED žárovky s paticí GU10 dodávají světlo o intenzitě 750 lumenů a barvy 3000 Kelvinů. Alternativy k tomuto produktu naleznete ve stejné sérii.
Žárovky jsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OLANA & OLIWA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 9007371346356 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/895835 |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 290 mm |
| Žárovky součástí balení: | ANO |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
