Svítidlo GLOBO 58286 XIRENA, 1xE27 max.60W, nastavitelná výška, kov, chrom, černá zlatá, lampa
Tato černá, tříramenná podlahová lampa GLOBO 58286 série Xirena, zaujme svým poutavým, originálním vzhledem. Stínítko je otočné se zlatým vnitřkem. Kromě toho je tato lampa nastavitelná výškově, je ovládána vypínačem a má objímku E27, pro volbu zdroje světla (max. 60W).
Stojanové svítidlo, kov, chrom, černá, zlatá, nastavitelné stínidlo, výškově nastavitelné, vypínač, průměr 780, V:1800, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Parametry:
Materiál svítidla: kov
Materiál stínidla: kov
Barva materiálu svítidla: černá
Barva materiálu stínidla: černá
Použitá patice: 1x E27 max.60W
IP krytí: IP20
Energetická třída: A++ - E (dle použitého zdroje)
Výška (cm): 180,00
Průměr (cm): 78,00
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designové lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 9007371325818 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 1800 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 780 mm |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
