Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Globo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371549917 |
| Barva svítidla: | průhledná |
| Energetická třída: | D |
| Materiál svítidla: | Žárovka |
| Modelová řada: | G9|4W|600lm|3000K |
| Patice: | G9 LED |
| Průměr (cm): | 1,50 cm |
| Příkon (W): | 4 W |
| Výška (cm): | 7 cm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
