Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Globo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 9007371531929 |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál svítidla: | Žárovka |
| Modelová řada: | GU10|5W|450lm|CCT3000/4000/6500K |
| Patice: | GU10 LED |
| Průměr (cm): | 5 cm |
| Příkon (W): | 5 W |
| Výška (cm): | 6 cm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
