Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Globo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.4 kg |
| EAN: | 9007371456239 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chrom |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Modelová řada: | CORUSSO |
| Obsahuje stmívač: | Ano |
| Patice: | Integrovaný LED modul |
| Průměr (cm): | 50 cm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Světelný tok-zdroj/výstup(lm): | 3900/2500 |
| Výška (cm): | 17 cm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
