Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Globo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 9007371452842 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Hladina akustického výkonu (dB): | 40 dB |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | dřevo |
| Modelová řada: | GATIAN |
| Obsahuje stmívač: | Ano |
| Patice: | Integrovaný LED modul |
| Průměr (cm): | 50 cm |
| Příkon (W): | 30 W |
| Světelný tok-zdroj/výstup(lm): | 3600/2250 |
| Výška (cm): | 13 cm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
