Svítidlo LED 10W reflektor Floodlight 1050lm 3000K teplá bílá IP65 černá Ledvance
Svítidlo LED 10W reflektor Floodlight 1050lm 3000K teplá bílá IP65 Ledvance 4058075097360
Velmi kvalitní LED reflektor od Německého výrobce LEDVANCE (OSRAM), efektivní venkovní osvětlení ve špičkovém zpracování. Perfektně poslouží pro osvětlení příjezdových cest, prostoru před domem, fasád, reklamních cedulí a velice mnoho dalších objektů.
Parametry produktu:
příkon: 10W
napětí: 230V
teplota chromatičnosti: 3000K
světelný tok: 1050 lumen
barva světla: teplá bílá
vyřazovací úhel: 100° x 100°
délka vodiče: 1 000 mm
barva svítidla: černá
nastavitelný: ANO
krytí: IP65
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 4058075097360 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 115 mm |
| Výška (mm): | 39 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 125 mm |
| Energetická třída: | A++ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 10 W |
| Svítivost (lumen): | 1050 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 100 ° |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | LEDVANCE S. R. O. |
|---|---|
| Adresa : | Vinohradská 2828/151 130 00 Praha 3 Česká republika |
| E-mail : | info.cz@ledvance.com |
