Svítidlo LED 10W reflektor Floodlight 1100lm 4000K neutrální bílá IP65 černá Ledvance
Svítidlo LED 10W reflektor Floodlight 1100lm 4000K neutrální bílá IP65 Ledvance 4058075097407
Velmi kvalitní LED reflektor od Německého výrobce LEDVANCE (OSRAM), efektivní venkovní osvětlení ve špičkovém zpracování. Perfektně poslouží pro osvětlení příjezdových cest, prostoru před domem, fasád, reklamních cedulí a velice mnoho dalších objektů.
Parametry produktu:
příkon: 10W
napětí: 230V
teplota chromatičnosti: 4000K
světelný tok: 1100 lumen
barva světla:neutrální bílá
vyřazovací úhel: 100° x 100°
délka vodiče: 1 000 mm
barva svítidla: černá
nastavitelný: ANO
krytí: IP65
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4058075097407 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 115 mm |
| Hloubka (mm): | 39 mm |
| Výška (mm): | 125 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 10 W |
| Svítivost (lumen): | 1100 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 100 ° |
| Výrobní společnost : | LEDVANCE S. R. O. |
|---|---|
| Adresa : | Vinohradská 2828/151 130 00 Praha 3 Česká republika |
| E-mail : | info.cz@ledvance.com |
