Svítidlo LED 20W reflektor Floodlight 2100lm 3000K teplá bílá IP65 bílá Ledvance
Svítidlo LED 20W reflektor Floodlight 2100lm 3000K teplá bílá IP65 Ledvance 4058075097469
Velmi kvalitní LED reflektor od Německého výrobce LEDVANCE (OSRAM), efektivní venkovní osvětlení ve špičkovém zpracování. Perfektně poslouží pro osvětlení příjezdových cest, prostoru před domem, fasád, reklamních cedulí a velice mnoho dalších objektů.
Parametry produktu:
příkon: 20W
napětí: 230V
teplota chromatičnosti: 3000K
světelný tok: 2100 lumen
barva světla: teplá bílá
vyřazovací úhel: 100° x 100°
délka vodiče: 1 000 mm
barva svítidla: bílá
nastavitelný: ANO
krytí: IP65
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 4058075097469 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Hloubka (mm): | 41 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 20 W |
| Svítivost (lumen): | 2100 lumen |
| Výrobní společnost : | LEDVANCE S. R. O. |
|---|---|
| Adresa : | Vinohradská 2828/151 130 00 Praha 3 Česká republika |
| E-mail : | info.cz@ledvance.com |
