Svítidlo LED 50W reflektor Floodlight 5500lm 4000K neutrální bílá IP65 černá Ledvance
?
Svítidlo LED 50W reflektor Floodlight 5500lm 4000K neutrální bílá IP65 Ledvance 4058075097605
Velmi kvalitní LED reflektor od Německého výrobce LEDVANCE (OSRAM), efektivní venkovní osvětlení ve špičkovém zpracování. Perfektně poslouží pro osvětlení příjezdových cest, prostoru před domem, fasád, reklamních cedulí a velice mnoho dalších objektů.
Parametry produktu:
příkon: 50W
napětí: 230V
teplota chromatičnost: 4000K
světelný tok: 5500 lumen
barva světla: neutrální bílá
vyřazovací úhel: 100° x 100°
délka vodiče: 1 000 mm
barva svítidla: černá
nastavitelný: ANO
krytí: IP65
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 4058075097605 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 203 mm |
| Výška (mm): | 185 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 55 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 50 W |
| Svítivost (lumen): | 5500 lumen |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | LEDVANCE S. R. O. |
|---|---|
| Adresa : | Vinohradská 2828/151 130 00 Praha 3 Česká republika |
| E-mail : | info.cz@ledvance.com |
