Svítidlo LED 50W reflektor VANA SMD svítivost 3800 lumen tmavá stříbrná barva Panlux
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Stříbrná |
| Šířka (mm): | 227 mm |
| Hloubka (mm): | 52 mm |
| Výška (mm): | 220 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Příkon (W): | 50 W |
| Svítivost (lumen): | 4500 lumen |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice Česká republika |
| E-mail : | panlux@panlux.cz |
