Svítidlo LED 100W reflektor GRUN NV LED-100-B MiLEDo 8670lm 4000K neutrální bílá IP65 Kanlux 31394
Technické parametry:
Barva: černá
Napětí: 220 až 240 V/AC
Příkon: 100 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 8670 lm
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Materiál těla: hliníková slitina / tvrzené sklo
Rozměry: 270 x 222 x 27 mm
Hmotnost: 1142 g
Stupeň krytí: IP44
Energetická třída: F
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.142 kg |
| EAN: | 8595665313944 |
| Barva: | Černá |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/1888241 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 100 W |
| Svítivost (lumen): | 8640 lumen |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
