Svítidlo LED 12W CORSO LED V2 12-NW 800lm 4000K neutrální bílá IP44 Kanlux 31220
Kanlux CORSO N LED jsou plafony vybavené integrovaným zdrojem světla LED SMD. Kanlux CORSO N LED jsou vyrobené z vysoce kvalitního plastu vyzařující přírodní barvu světla. Plafony s označením SE jsou navíc vybaveny mikrovlnným snímačem pohybu. IP 44 umožňuje montáž svítidel uvnitř, tak i na budově venku.
Technické parametry:
Barva: bílá
Napětí: 220-240V AC
Příkon: 12 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 800 lm
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Úhel vyzařování: 120 °
Materiál těla: kov / plast ( PMMA )
Rozměry: Ø 280 x 90 mm
Hmotnost: 300 g
Stupeň krytí: IP44
Energetická třída: F
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595665312206 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/1947704 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Průměr (mm): | 280 mm |
| Příkon (W): | 12 W |
| Svítivost (lumen): | 800 lumen |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
