- Domů >
- LED osvětlení >
- Přisazená, závěsná LED svítidla >
- Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení >
- Svítidlo LED 12W SMART-S teplá bílá, 800...
Svítidlo LED 12W SMART-S teplá bílá, 800 lumen, čtvercové 22cm, IP44, GXLS223 Greenlux
| Kód produktu | 0282660 |
| Ean produktu | 8592660113449 |
| Kód výrobce | GXLS223 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,6 Kg |
| ekvivalent běžné žárovky: | 80 W |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Vyzařovací úhel (°): | 115 ° |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 800 lumen |
| Šířka (mm): | 220 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Barva: | Bílá |
| Délka (mm): | 220 mm |
| Příkon (W): | 12 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 44 |
LED svítidlo SMART-S 12W s barvou světla teplá bílá ve čtvercovém provedení pro vnitřní i venkovní použití, vyrobeno s polykarbonátu, s vysokou svítivostí poměr 100 lumen/W s technologií LED SMD 2835 s životností 25.000 hodin provozu
technické parametry LED svítidla SMART-S :
napájení : 230V
příkon : 12W
svítivost bez krytu : 1150 lumen
svítivost s krytem : 800 lumen
náhrada za běžnou vláknovou žárovku 80W
počet LED SMD 2835 : 64 ks na základně s ideálním rozmístěním
barva světla : 3000 Kelvin - teplá bílá
krytí : IP44 - vhodné pro vnitřní i venkovní použití
II. třída ochrany před úrazem elektrickým proudem
montáž : na stěnu nebo strop
provozní teplota : -20°C + 60°C
úhel vyzařování světla : 115°
stmívání : NE
životnost : 25.000 hodin dle směrnice ErP/LLMF 70%
certifikace : CE, RoHS
RA : 80
rozměry : 220 x 220 mm, výška 53 mm
hmotnost : 0,61 kg
