Svítidlo LED 12W TOLU C LED 12W-NW-W 1050lm 4000K neutrální bílá IP54 Kanlux 31496
Technické parametry:
Barva: bílá
Napětí: 220 až 240 V/AC
Příkon: 12 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 1050 lm
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Materiál těla: plast
Rozměry: 195 x 94 x 38 mm
Hmotnost: 108 g
Stupeň krytí: IP54
Energetická třída: E
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.108 kg |
| EAN: | 8595665314965 |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | E |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 12 W |
| Svítivost (lumen): | 1050 lumen |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
