Svítidlo LED 14W s čidlem FOGLER LED 14W-NW 1600lm 4000K neutrální bílá Kanlux 18121
Technické parametry:
Barva: bílá
Napětí: 220-240V AC
Příkon: 14 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 800 lm
Senzor: PIR pohybové
Dosah: 6 m
Světelná citlivost: 5 až 2000 lx
Úhel záběru čidla: 360 °
Materiál těla: plast / kov
Průměr: 290 mm
Výška: 80 mm
Hmotnost: 630 g
Stupeň krytí: IP20
Energetická třída: E
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 5905339181213 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/738995 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 14 W |
| Svítivost (lumen): | 1600 lumen |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
