Svítidlo LED 18W VARSO LED 18W-NW-L 1700lm 4000K neutrální bílá Kanlux 26443
Technické parametry:
Barva: bílá
Napětí: 220-240V AC
Příkon: 18 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný výkon: 94 lm/W
Materiál těla: PC polykarbonát
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Světelný tok: 1700 lm
Podání barev CRI: >80Ra
Pohybový senzor: ne
Úhel vyzařování: 120°
Stmívatelné: ne
Hloubka: 278 mm
Šířka: 278 mm
Výška: 49 mm
Hmotnost: 850 g
Stupeň krytí: IP54
Energetická třída: E
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 5905339264435 |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/700765 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 18 W |
| Svítivost (lumen): | 1700 lumen |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
