Svítidlo LED 36W průmyslové DUST PROFI LED SLIM 120 NW 3600 lumen IP66 Greenlux
LED svítidlo DUST PROFI LED SLIM s možností propojení více svítidel do řad pomocí propojek s příkonem 36W a svítivostí 3600 lumen s možností aplikace do exteriérů a interiérů
popis :
- těleso svítidla : polykarbonát PC
- monolitický korpus, který zaručuje maximální těsnost a mechanickou odolnost
- unikátní systém propojování svítidel
- energeticky efektivní náhrada za zářivkové svítidla typu T8
- mechanická odolnost IK08
- možnost průběžného zapojení
- kompenzovaný jalový výkon
- spolupracuje s pohybovými senzory
- technologie LED SMD 2835 EPISTAR
- životnost 25 000 hodin
- tříletá záruka na celé svítidlo
technická specifikace :
- maximální výkon : 36 W
- teplota chromatičnosti : 4000 Kelvin
- světelný tok : 3600 lumen
- barva světla : neutrální bílá
- index barevného podání [Ra] : 80
- napájení : 220 - 240 V
- typ LED čipu : LED 2835
- počet LED diod : 264
- stupeň krytí : IP66
- barva tělesa svítidla : šedá
- minimální vzdálenost od osvětleného objektu : 0,5 m
- možnost montáže na normálně zápalné podklady : typ F
- počet spínacích cyklů : 20.000 x
- pracovní teplota : -25+45°C
- průměrná životnost : 25.000 provozních hodin
- homologace : RoHS
- stmívatelnost : ne
- stupeň mechanické ochrany : IK 08
- třída izolace : I
- účiník Pf : 0,9
rozměry :
- šířka : 67 mm
- výška : 58 mm
- délka : 1200 mm
- hmotnost : 1,6 kg
- typové označení : GXWP371
- výrobce : Greenlux
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslová LED svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8592660116884 |
| Krytí (IP): | 66 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá neutrální |
| Energetická třída: | A++ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 36 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 3600 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
