Svítidlo LED 50W reflektor IQ-LED FL-50W-NW 6000lm 4000K neutrální bílá IP65 Kanlux 33883
Technické parametry:
Barva: černá ( RAL7024 )
Napětí: 220 až 240 V/AC
Příkon: 50 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 6000 lm
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Materiál těla: kov / tvrzené sklo
Rozměry: 241 x 180 x 30 mm
Hmotnost: 610 g
Stupeň krytí: IP65
Energetická třída: E
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905339338839 |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/910369 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 50 W |
| Svítivost (lumen): | 6600 lumen |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
