Svítidlo LED nad zrcadlo 12W 1000lm 4000K IP44 60cm Greenlux GXLS204
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová LED svítidla designová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660124216 |
| Barva: | lesklý chrom |
| Šířka (mm): | 600 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 12 W |
| Svítivost (lumen): | 1000 lumen |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
