Svítidlo LED nad zrcadlo 15W 1300lm 4000K IP44 78cm Greenlux GXLS205
Přisazené LED svítidlo Greenlux GXLS205 MIRROR 15W NW s krytím IP44 výkonem 15W
Svítidlo se perfektně hodí pro vertikální nasvětlení koupelnových zrcadel, obrazů, apod. Má zabudované nevyměnitelné světelné zdroje založené na SMD LED, které mají životnost nejméně 30 000 hodin.
Svítidlo se připojuje přímo do síťového napětí 220-240V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová LED svítidla designová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660124223 |
| Barva: | lesklý chrom |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 780 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 15 W |
| Svítivost (lumen): | 1300 lumen |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
