Svítidlo LED nad zrcadlo černé 15W 1000lm 4000K IP44 78cm Greenlux GXLS208
Koupelnové svítidlo LED nad zrcadlo v černé barvě, 15W, 4000K, 1300lm
Koupelnové svítidlo Greenlux GXLS208 v černé barvě s uchycením na zeď. Svítidlo má krytí IP44, výkon 15W a svítí 1300lm s odstínem 4000K (neutrální bílá), o délce 78cm a hloubce 12cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová LED svítidla designová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660137698 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 780 mm |
| Hloubka (mm): | 120 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 15 W |
| Svítivost (lumen): | 1300 lumen |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
