Svítidlo prachotěsné LED 38W TRUSTER-CM 3G 5100lm neutrální bílá Greenlux GXWP324
LED SMD přisazené svítidlo v moderním designu s vysokým krytím IP65 (prachotěsné, odolné proti tryskající vodě).
- Vhodné k průmyslovému i obecnému použití pro nasvětlení jak vnitřních, tak i venkovních prostor. Například výrobních hal, skladů apod.
- Těleso svítidla tvoří akrylonitryl-butadien-styren (ABS), difuzor mléčný polykarbonát (PC).
- Energeticky úsporná náhrada svítidel se zářivkami T8.
- 60% úspory ve spotřebě elektrické energie ve srovnání se zářivkovými tělesy T8 předřadník VVG.
- Vysoká účinnost LED modulu 134lm/W.
- Kompenzovaný jalový výkon Pf >0,9.
Svítidlo nabízí možnost průchozího propojení za sebe/do řady. Díky tomu lze zapojit v řadě až 40 svítidel.
Technické údaje
- Jmenovité napětí [V]: 220-240
- Jmenovitý kmitočet [Hz]: 50/60
- Jmenovitý výkon [W]: 38
- Třída izolace: I
- Stupeň krytí IP: IP65
- Světelný tok [lm]: 5100
- Světelný tok světelných zdrojů [lm]: 6200
- Barva světla: neutrální bílá
- Teplota chromatičnosti Tc [K]: 4000
- Index barevného podání [Ra]: 80
- Pracovní teplota: -20+40°C
- Průměrná životnost [h]: 25 000
- Jmenovitý proud [mA]: 175
- Materiál: ABS
- Difuzor: PC
- Barva: šedá
- Vyzařovací úhel [°]: 120
- Účiník Pf: 0,95
- Stmívatelnost: ne
- Délka (mm): 1200
- Šířka [mm]: 76
- Výška [mm]: 66
- Min. vzdálenost od osvět. objektu [m]: 0,5
- Montáž na normálně zápalné podklady: Ano
- Váha [kg]: 1,07
- Certifikační znaky: CE
- RoHS: RoHS
- EEI class (2019/2015): C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prachotěsná zářivková svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 8592660142883 |
| Šířka (mm): | 76 mm |
| Výška (mm): | 66 mm |
| Materiál: | ABS |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 1200 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 38 W |
| Svítivost (lumen): | 5100 lumen |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
