Svítidlo přisazené 24W FENIX-R teplá bílá 2800K matný chrom Greenlux GXDW095
Přisazená LED Fenix jsou svítidla vyrobená z kvalitně lakovaného litého hliníku. Difuzor je vyroben z PMMA. Tato svítidla přináší v porovnání s běžným osvětlením úsporu 85% elektrické energie a v porovnání se zářivkovým osvětlením třídy A úsporu 20%. Využívají nejmodernější technologii LED SMD, konkrétně čip 2835. Napájecí zdroj (LED driver) je součástí dodávky.
Technické parametry
Barva: matt chrome
Barva světla: teplá bílá
Certifikační znaky: CE
Index barevného podání [Ra]: 80
Jmenovité napětí [V]: 220-240
Jmenovitý kmitočet [Hz]: 50/60
Jmenovitý výkon [W]: 24
Max. výkon [W]: 24
Počet LED: 120
Pracovní teplota: -15+45
Průměrná životnost [h]: 25000
RoHS: RoHS
Stmívatelnost: ne
Stupeň krytí IP: 20
Světelný tok [lm]: 1800
Teplota chromatičnosti Tc[K]: 2800
Třída izolace: II
Typ LED čipu: LED 2835
Účiník Pf: 0,5
Váha [g]: 1050
Vyzařovací úhel: 120 stupňů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Downlight vestavná a přisazená LED svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660112015 |
| Barva: | matný chrom |
| Hloubka (mm): | 35 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 2800 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 300 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 1800 lumen |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
