Svítidlo vestavné LED 18W VEGA-R White CCT 1600/2420lm bílé kruhové Greenlux GXDW408
Těleso svítidla je vyrobeno z kvalitně lakovaného hliníku v bílé barvě.
PS NANO difuzor zajišťuje rovnoměrný rozptyl neoslňujícího světla v širokém úhlu 120°.
V porovnání s klasickou žárovkou až 88% snížení spotřeby elektrické energie.
Svítidlo je vybaveno pružinovými úchyty, které umožňují snadnou instalaci například do sádrokartonu.
Štíhlý design umožňuje snadnou montáž do stropu.
Součástí balení je napájecí zdroj LED CCD.
Při instalaci je možnost pomocí přepínače integrovaného na napájecím zdroji svítidla změnit teplotu chromatičnosti ve třech stupních 2900/3900/5800 K (WW/NW/CW).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Downlight vestavná a přisazená LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8592660148465 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Energetická třída: | E |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Průměr (mm): | 225 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Svítivost (lumen): | 1600 lumen |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
