Svorka krabicová 5x6mm 221-615 bezšroubová pro flexibilní vodiče WAGO
Technické parametry:
Barva: oranžová / transparentní
Jmenovité napětí: 450 V AC
Jmenovitý proud: 41 A
Celkový počet kontaktních míst: 5
Celkový počet potenciálů: 1
Připojení: násuvné
Rozebíratelný spoj: ano
Materiály připojitelných vodičů: měď ( Cu )
Rozsah připojovaných vodičů: 0.5 až 6 mm²
Provedení připojovaných vodičů: tuhé i laněné
Délka odizolování vodiče: 12 až 14 mm
Hmotnost: 7,1 g
Rozměry: 21,1 x 36,7 x 10,1 mm
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabicové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| EAN: | 4055143715478 |
| Barva: | Bezbarvá |
| Jmenovitý proud (A): | 41 A |
| Jmenovité napětí (V): | 450 V |
| Jmenovitý průřez: | 0,5 - 6 mm2 |
| Množství v balení: | 15 |
| Počet svěrných míst: | 5 |
| Průřez flexibilního (jemného lankového) vodiče s lisovací koncovkou: | 0,5 - 6 mm2 |
| Průřez tuhého (jedno/vícedrátového) vodiče: | 0,5 - 6 mm2 |
| Rozsah AWG: | 10 - 20 |
| S ovládacími pákami: | Ano |
| Transparentní: | Ano |
| Vhodné pro pružné vodiče: | Ano |
| Vhodné pro vícedrátové vodiče: | Ano |
| Výrobní společnost : | WAGO-Elektro spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Přetlucká 3354/12 100 00 Praha 10 - Strašnice |
| E-mail : | info.cz@wago.com |
